Соки

Напій з шипшини 3л
Сік томатний 3л
Сік яблучний 3л
Сік яблучно-вишневий 3л

Соки і нектари купити в Україні оптом (гуртом) - Rovik.com.ua

Навіщо купляти соки оптом в Україні? На це питання легко відповісти, звісно для економії, адже в других магазинах у вас не буде такої можливості. Якщо ви маєте свій магазин, хочете закупити дешево товар на школу, садочок, табір такий магазин як наш вам у допомогу. У нас ви можете купити соки і нектари, а ми свою чергу доставимо вам товар на території України швидко і якісно.

Соки - рідкі продукти які виготовляють з овочів чи фруктів шляхом механічної обробки. На сьогодні існує дуже велика кількість смаків соків такі як: вишневий, яблучний, морквяний, томатний, винограно-яблучний, мультивітамін та й інші смаки їх досить багато, що розказувати про усі. У своєму каталозі ми продаємо тільки найкращі продукти від найкращих виробників: Садочок, Сандора, Наш сік. Ці виробники є лідерами в Україні серед виробників соків, саме тому ми вибрали їх продукцію.

Нектари - різновид соків, це і є по суті сік тільки просто розбавлений, наприклад лимонний сік сам по собі дуже кислий, щоб люди могли пити такий кислий сік його розводять, щоб він був придатний до вживання. Нектари і соки мають дуже багато поживних речовин і вітамінів які просто необхідні для функціонування організму людини. Соки не містять концентрати тому їх можна давати дітям, а вони у свою чергу дуже люблять цей напій. Плануєте купити велику партію соків і нектарів? Тоді магазин Rovik.com.ua до ваших послуг, починайте економити з нами.