Господарські товари

Блендер ST-FP 0053 New
Бритва Monte 5002 MT

Господарські товари купити оптом в Україні  - Rovik.com.ua

Не вистачає просто оформити свою квартиру гарними меблями, ковриками та іншими елементами декору, за цим всім потрібно дивитись і прибирати. А для цього потрібно купити господарські товари у магазині Rovik.com.ua. Чому саме слід купувати у нас?

 1. Асортимент нашого каталогу величезний і постійно добавляємо нові товари, сьогодні у нашому магазині ви можете купити:
  • Губки,
  • Серветки,
  • Харчові контейнери,
  • щітки для фарбування й господарські,
  • аксесуари для прибирання.
 2. Ціни у нашому магазині одні з найкращих на території України, також є можливість купити хоз товари оптом або роздріб, що допоможе вам економити ваші кошти.
 3. Доставку ми проводимо не території усієї України усіма операторами доставки (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Укр пошта)
 4.  Зручність й простота лише декілька кліків і ви можете замовити будь-який товар у каталозі, або написати у чат і оператор сформує ваше замовлення.

Наша компанія 10 років уже на ринку, тому можете не сумніватись у тому, що ми виконаємо ваше замовлення на 100%. Якщо ви все-таки надумали купити господарські товари у нас, тоді ви будете приємно здивовані нашими цінами.