Кисті малярські

В цій категорії немає товарів.

Компанія R & V продає кисті малярські. Вони можуть знадобитися при виробництві самих різних ремонтних робіт, як то:

? фарбування;

? побілка;

? розрівнювання фарби;

і т.д. Ми пропонуємо вам придбати у нас кисті відмінної якості. Вони удосталь є у нас в асортименті різних розмірів. Можна підібрати саме таку, який вам буде зручно проводити той чи інший вид робіт. Міцність волосків дозволить вам зосередитися на фарбування або побілки, а простота відмивання кисті зробить процес легким, зручним і приємним.

Спеціальна кисть малярська для побілки спрощує процес за рахунок особливого пристрою. Її зручно тримати в руці і наносити побілку на стіну. Коли ви берете чергову порцію речовини, спеціальний пристрій волосків не дає жодної краплі побілки впасти на підлогу, і це робить процес чистим, а вас захищає від додаткової бруду.

Затіяли великий ремонт? Чи не справляєтеся один? Просто купіть у нас кілька таких кистей, і справа піде набагато швидше. Вашому партнерові обов'язково сподобається білити нашими пензликами відмінної якості.

Оптові закупівлі

Ви утримуєте магазин з відповідним асортиментом? Ми даруємо вам чудовий шанс значно поліпшити торгову точку. Знаєте, як? Просто зробіть вибір на користь компанії R & V. Зайдіть на наш сайт і виберіть кисті малярські. Оптом вони обійдуться вам ще дешевше. На додаток до цього ми зробимо вам приємний сюрприз: якщо ви наберете у нас товару більш ніж на 500 гривень, доставка по Волинській області буде для вас повністю безкоштовною.

Чи не набирається товару на таку суму? Просто порадьте нас своїм товаришам і, якщо їм теж потрібні кисті для малярних робіт, просто оформите один загальний замовлення на одну адресу, і у вас буде безкоштовна і дуже якісна і швидка доставка.