Інформація про доставку

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України, де є робочі офіси і представництва зазначених нижче Кур'єрський служб. Збірка замовлень 1-3 дні.

ДОСТАВКА ПО ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Доставка здійснюється протягом 1-2 робочих днів з 09:00 до 17:00.

ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ

Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги і габаритів, згідно з тарифами перевізника.

Замовлення c відділення потрібно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття на склад, інакше замовлення повертається до відправника автоматично. Час в дорозі 1-2 дня

Накладений платіж доступний.

ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ

Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги і габаритів, згідно з тарифами перевізника. Замовлення c відділення потрібно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття на склад, інакше замовлення повертається до відправника автоматично. Час в дорозі 1-2 дня.


Кур'єрські служби страхують відправки за замовчуванням на повну. суму замовлення. Для того, щоб застрахувати замовлення на мінімальну вартість, просимо Вас повідомляти про це при оформленні замовлення в поле «для коментарів»

Оплата

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Купівля оплачується готівкою кур'єру, який доставив замовлення. Оплата здійснюється в національній валюті - гривня. Оплата готівкою кур'єру, доступна при доставці кур'єром на Волинській області.

ПЕРЕКАЗ НА КАРТКУ ПРИВАТБАНКУ

Банківська комісія 0.5% від суми переказу. Оплата здійснюється в національній валюті - гривня. Оплатити на картку можна через термінали, в відділеннях банку або через онлайн банкінг, наприклад Приват24.


При виборі методу оплати банківським переказом (Перекладом на картку Приватбанк). При оплаті замовлення через термінал або в касі банку без вказівки ПІБ відправника - будь ласка заявляйте точну оплачену суму (Не округляючи, з копійками) по електронній пошті або телефонним дзвінком.
Виникли питання? Телефонуйте: vodafone - +38 (095) 245-90-46