Про компанію


ФОП ШВОРАК РОМАН ГРИГОРОВИЧ
ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Дистрибуторська компанія

Компанія заснована 26 квітня 2008 року.
Першим напрямком, яким компанія займалась із початку свого заснування, були активні продажі, а саме, дистрибуція певних груп товарів на території Волинської області. Внаслідок правильно підібраного товару для реалізації нам вдалося швидко та ефективно закріпитися на ринку активних продаж. Ми обрали ті види товарів, які на території області не були представлені активно і відповідно за рахунок нашої амбіційності та працьовитості почали дуже стрімко розвиватися.

У 2012 році ми придбали земельну ділянку для будівництва промислових приміщень. На сьогоднішній день ми маємо 2000м2 складських, 1000м2 офісних та 300м2 виробничих площ.

Виробник карамельних виробів в Україні

У 2015 році запустили виробництво карамельних цукерок під торговою маркою «R&V». На сьогоднішній день ми виготовляємо карамель «Монпансьє», карамельні цукерки на паличці різноманітних фігурних форм ручної роботи та карамель на паличці сферичної форми. Величезне значення ми приділяємо якості наших виробів.  У процесі виробництва використовуються виключно натуральні інгредієнти.  Напрямок виробництва є для нас пріоритетним, оскільки ми вважаємо, що за цією галуззю майбутнє України. Будуємо виробничо-складське приміщення на 1300м2 для встановлення нових ліній в майбутньому.