Губки

Губки для посуду

Від того, які в домашньому господарстві використовуються губки для посуду, залежить те, наскільки чисто вона буде вимита. Губки занадто малого розміру буде складно тримати в руці, та й площа намилювання буде маленька. Занадто великий теж не дуже зручно управлятися. Слід підібрати оптимальний розмір в кожному конкретному випадку.

Компанія R & V пропонує купити губки для посуду. Вони продаються у нас в широкому асортименті. Вам просто потрібно зайти на сайт rovik.com.ua і вибрати те, що сподобається. Різні забарвлення і розміри - все, щоб вам було зручно мити посуд будинку.

Приводьте своїх друзів, радьте колегам по роботі, родичів, рідних - якщо сума вашого замовлення перевищить 500 гривень, ми вам подаруємо доставку по Волинській області - вона буде для вас повністю безкоштовною.

Мочалки для душа

Зручність миття залежить не тільки від того, душ це або ванна. Потрібно підібрати правильну мочалку. Вона повинна бути зроблена з такого матеріалу, який буде приємний тілу, а також бути відповідного розміру. Три складових, на які необхідно орієнтуватися при виборі подібної речі:

  • розмір;
  • колір;
  • матеріал.

Ви можете подивитися на сайт rovik.com.ua. Тут можна купити мочалки для душа найрізноманітніші - великі і маленькі, жорсткі і м'які, самих різних кольорів - наш найширший асортимент подібних речей розрахований на всіх людей. Кожен тут зможе підібрати мочалку до душі.

Покупки оптом

Тримайте свою торгову точку? Магазин? Тоді вам варто розширити свій асортимент за рахунок нашої продукції. Просто зв'яжіться з менеджером фірми R & V і зробіть замовлення на губки і мочалки оптом. Після того, як товар буде доставлений в ваш магазин і почне продаватися, ви почнете отримувати дуже багато подяк, а покупці будуть рекомендувати своїм друзям і знайомим прийти і зробити покупку у вас.