Кава

Кава - це гаряче улюблений напій у багатьох сім'ях. Незалежно від часу доби, коли його вживають, він однаково смачний.

Компанія R & V пропонує придбати вам кави в асортименті різних марок. Ми продаємо наступні його види:

- зернову;

- мелену.

Ви можете вибрати навіть ступінь помелу, до якої ви звикли, або купити кави в зернах і змолоти його самі так, як вам потрібно. У будь-якому випадку, буде дуже смачно.

Цей напій у нас відрізняється особливою якістю. Всі люди, які його у нас придбали, незабаром повернулися за наступними пачками. Але не тільки самі повернулися, а ще й привели своїх друзів. Таким чином, за рахунок неперевершеної якості і низьких цін у нас є дуже багато вдячних покупців.

Оптові постачання

Якщо ви утримуєте свою торгову точку або магазин побільше, ви запросто можете зробити те ж саме. Все, що вам для цього потрібно - почати співпрацювати з нашою фірмою. Зайдіть на сайт rovik.com.ua і прийміть правильне рішення: купити кави оптом - ось, що вам потрібно зробити. Виберіть ті сорти, які є фаворитами у вашій торговій точці і замовте їх. Як тільки вони будуть доставлені на ваш об'єкт, кількість подяк від покупців збільшиться багаторазово. І це зрозуміло: не кожен день доводиться купувати настільки якісний продукт. Наші ціни дуже привабливі, за рахунок чого і ви можете запропонувати своїм покупцям досить цікаву вартість кави.

Подарунок на свято

Запросили на свято? Не важливо, що це - день народження, вечірка, ювілей або простий корпоратив - принесіть з собою каву заварну, куплену в нашій компанії. Всі гості зможуть по достоїнству оцінити цей дивовижний смак, а ви порекомендуєте їм вийти на сайт rovik.com.ua і зробити замовлення такого ж приголомшливого напою.

Невеликий сюрприз: якщо сума вашої покупки складе більше 500 гривень, доставка по Волинській області для вас буде повністю безкоштовною.