Драже

Якщо ви належите до тих людей, які страшенно люблять попити чай або каву серед дня, вам потрібно потурбуватися придбанням чогось солодкого до такого бенкету. А що може бути краще драже? З іграшкою або без, карамелеве або шоколадне, велике або маленьке, воно незмінно подобається дуже багатьом людям. Чому ж?

- воно сахаристое і солодке;

- воно дуже смачне;

- величезна кількість забарвлень драже неодмінно сподобається дітям;

- наявність іграшки всередині приведе їх в невимовний захват.

Вигоди від співпраці з нами

Наша робота спрямована на надання вам виключно якісних продуктів. З цією метою ми щодня проводимо ревізію асортименту і прибираємо з продажу ті товари, термін придатності яких вже закінчився. Таким чином ви можете бути впевнені: якщо вирішите купити драже в нашій фірмі R & V, воно завжди буде свіжим, смачним і ароматним - воно просто не може бути іншим!

Проживаєте на території Волинської області? Тоді у нас є для вас особливо приємний сюрприз. Якщо ви замовляєте на суму понад 500 грн., Доставка буде для вас абсолютно безкоштовною. А ви зможете придбати смачні кондитерські вироби по дуже недорогою ціною.

Особлива радість - дітям

У вашої дитини день народження? Бути може він добре поводився в садку? Або приніс зі школи щоденник, повний п'ятірок? У будь-якому випадку, є привід порадіти, а значить - драже з іграшкою припадуть якраз впору. Зіставте два приємних сюрпризу в одному: смачні ласощі і незвичайна іграшка всередині, якої буде радий будь-яка дитина. А найголовніше - все це за дуже низькою ціною.

Оптові постачання

Чи володієте торговою точкою, в асортименті якої є кондитерські вироби? Бажаєте здивувати ваших покупців? Радимо купити драже оптом в нашій фірмі або на офіційному сайті rovik.com.ua. Свіжість і виняткову якість кондитерських виробів неодмінно здивує навіть найвибагливіших покупців, а низькі ціни, які ми встановлюємо на свою продукцію, дадуть вам можливість добре заробити, встановлюючи приємну вартість товарів при продажу в роздріб.