Перці та паприка

Чорний перець й паприка оптом в Україні

Важко уявити день без сніданку, обіду, вечері чи просто перекусу - це вже не просто фізіологічна потреба організму, а насолода для душі. У наш час існує таке різноманіття різних ресторанів, кафе, фаст-фудів з неймовірним асортиментом та ще більшою конкуренцією. Саме тому, кухарі вигадують різноманітні рецепти та методи приготування їжі, у складі яких обов‘язково є спеції.  

Широке застосування перців

Найбільш популярним та універсальним перець. Його використовують для надання гостроти страві. Саме перець додає відчуття пікантності. Напевно, немає людини, яка б не використовувала цю спецію для готування як вдома, так і у закладах харчування. Для отримання довершеної страви із запашним ароматом та неповторним смаком необхідно купити чорний мелений перець. Кожна господиня та господар кухні обов‘язково тримають під рукою саме цю спецію, але високої якості, адже саме якістю перцю Ви економите власні кошти та продовжуєте тривалість використання даної пряності.

На ринку спецій існує не лише однорідний червоний перець, а й суміш різноманітних перців для створення більш східного смаку.

Саме такою є паприка, яка на відміну від звичайного чорного меленого перцю, є сумішшю різноманітних спецій, що надає стравам солодко-гострого присмаку та, навіть, якогось мексиканського мотиву. Паприка, або червоний перець, - це приправа із меленого перцю, але витримана у спеціальному маринаді та висушена. 

Також потрібно пам‘ятати про надзвичайні особливості перцю та паприки. Саме ці спеції використовую у медицині для приливу крові, вони рекомендовані людям із цукровим діабетом та ожирінням. Паприка допомагає організму розряджувати кров та зменшує ризик виникнення тромбів.

Оптові покупки в інтернет-магазині

Компанія R&V відома тим, що пропагує та займається дистриб‘юцією виключно натуральних продуктів, у тому числі приправ та спецій. Отже, якщо ви купили перець та паприка у нас, то вони виготовлені із натуральних продуктів та не містять хімічних добавок. 

У нашому асортименті є як духмяний мелений чорний перець, так і перець горошок. Червоний перець, або паприка, є більш солодким, або ж пікантним (угорська гостра). Для зручності у використанні можна купити приправи у зручному для себе пакування: пакетик чи банка.