Рукавиці без ПВХ

Якщо вам за родом діяльності потрібно працювати з ремонтними матеріалами - штукатуркою, вапном і т.д. - для захисту рук купуйте у нас робочі рукавички без ПВХ. Вони відмінно лягають на будь-яку руку, легко надягають і знімаються, а найголовніше - їх можна використовувати не один раз.

Ціна на рукавички без ПВХ встановлена ??дуже доступна і, з огляду на цю обставину, товар, пропонований нашою фірмою, знаходиться просто поза конкуренцією.

Зайдіть на сайт компанії і просто виберіть ті рукавички, які вам сподобаються. Якщо сума вашого замовлення перевищить 500 гривень, ми подаруємо вам доставку за умови, що ви проживаєте на території Волинської області.

Ви можете співпрацювати з нами набагато ширше: адже ми продаємо рукавички без ПВХ оптом за дуже привабливими цінами, які і вам дадуть можливість заробити, пропонуючи своїм покупцям товар за цікавою вартості.

Наша служба доставки працює максимально оперативно, тому ми зробимо все можливе, щоб протягом найкоротшого часу після замовлення ви вже змогли почати користуватися орендованим товаром.