Сушена риба

Будучи відмінними ласощами до пива, а також неперевершеним доповненням до певних гарнірів, сушена риба - це чудова закуска, гідна з'явитися на будь-якому столі - будь то свято або звичайний обід.

Користь сушеної риби

Якщо ви цікавитеся користю сушеної риби, вона величезна:

  • калорійність;
  • багато кальцію;
  • багато фосфору і фтору.

Але і це ще не все! Великий вміст жирних кислот сприяє руйнуванню ракових клітин, тому її призначають при онкології.

Ну і нарешті це просто смачно! Різноманітність сортів засушеної риби, а також способу сушіння створюють калейдоскоп смаків і ароматів, а свіжість продукту, пропонованого компанією R & V робить його кращим на ринку. Його не рекомендується вживати дітям, проте підлітки і дорослі люди можуть їсти сушену рибу без обмежень в розумних межах, якщо на неї немає алергії або неприємних відчуттів в організмі.

Чому саме ми?

У нас величезний асортимент продукту, який так добре йде до пива. Ми ретельно стежимо за термінами придатності і не даємо вам ніяких шансів придбати у нас прострочену сушену рибу. На Україні багато підприємств, що пропонують подібну продукцію. Однак rovik.com.ua - фірма, для якої покупці - головне. Саме тому у нас не було жодного випадку повернення або продажу неякісного продукту.

Сушена риба: покупки оптом

Чи володієте магазином або торговельною точкою? Хотіли б мати цей унікальний по корисності продукт в вашому асортименті? Зверніться до нас, і ми поставимо вам сушену рибу оптом - швидко і дешево. Якість продукту нікого не залишить байдужим, а ціни зроблять вас нашим постійним торговим партнером. Ми зацікавлені в постійній співпраці. Саме тому наша компанія прагне запропонувати вам в оптовій торгівлі найвигідніші для вас умови.