Ляльки

Лялька 1026-2В русалка
Лялька 123-143-145-7  4 види
Лялька 133 MB Любочка
Лялька 163 Білі
Лялька 262-18 з коляскою
Лялька 265 мікс видів
Лялька 339-2

47.00 грн

Лялька 600-119 конячка
Лялька Ever After High 800
Лялька Monster High 1005/1006

Якщо запитати дівчинку, чи любить вона грати в ляльки, напевно відповідь буде завжди позитивним. Залежно від віку, звичайно, проте дівчата до 6-7 років практично завжди є палкими шанувальниками такого "ігрового" творчості. У вас в родині є дочка? Порадуйте її відмінним подарунком! У фірмі R & V є ляльки Барбі, купивши одну з яких ви не просто порадуєте дочку - ви їй подаруєте гарний настрій на дуже багато часу, а собі збережіть цей самий час. Адже ляльки, які ми продаємо:

? відрізняються надійністю і якістю;

? різноманітні в нашому асортименті;

? відрізняються кольорами, зростанням і іншими параметрами.

Просто зайдіть на сайт rovik.com.ua і здивуєтеся тому, скільки ляльок виставлено на продаж, і яка кількість можливостей у вас з'являється зробити доньці якісний, приємний і несподіваний сюрприз.

Оптові постачання

Будь-якому магазину, який торгує іграшками, буде корисно мати в своєму асортименті і ляльки. Адже дівчатка - не такі вже й рідкісні гості, їх просто неприпустимо залишати без уваги. А значить, ви повинні зайти на офіційний сайт нашої компанії і купити ляльки оптом - так, ми торгуємо як оптом, так і в роздріб. Але на оптові поставки у нас є один цікавий сюрприз: доставка будь-якої партії товару буде абсолютно безкоштовна, якщо вартість такої партії перевищує 500 гривень. Правда діє все це тільки на території Волинської області.

Взагалі у нас доставка організована дуже професійно і, навіть якщо вона вам обійдеться безкоштовно, можете не переживати за процес: наші досвідчені фахівці зроблять все, щоб куплений товар якомога швидше опинився у вас.

Хочете купити ляльку? Пупса, можливо? Такі у нас теж в достатку - просто загляньте на сайт, і ... вам буде потрібно дуже багато часу для того, щоб вибрати серед нашого найширшого асортименту. Але гарантуємо, що, придбавши у нас іграшки, ви зробите абсолютно правильний вибір.