Отрута для мишей

Отрута проти мишей потрібно щоразу, коли будинок охоплюють ці настирливі гризуни. Не завжди кішці вдається зловити мишку; навіть якщо і вдасться, на місце спійманої можуть прийти інші. Ультразвукові відлякувачі мають два головні недоліки:

? їх ефективність можна сміливо поставити під сумнів;

? дорожнеча.

Тому їжа, яка з'явиться для них смертельною - найкращий засіб в боротьбі з цими настирливими гризунами.

У нашій компанії ви можете купити отруту для мишей. В асортименті є різноманітні його види. Завдяки цьому ви точно зможете підібрати те, що гарантовано допоможе в домашній боротьбі проти гризунів.

При використанні купленого отрути для мишей суворо дотримуйтесь інструкції і ні в якому разі не допускайте дітей та домашніх тварин до даної продукції. В іншому випадку наслідки можуть бути дуже серйозними - аж до трагічних.

Обов'язково купуйте кілька видів отрути. Справа в тому, що його потрібно замінювати кожні 3-6 днів, інакше він просто може не подіяти. І не чекайте, що смерть миші або щури настане відразу ж після прийому. Як правило, це радісне для домашніх подія відбувається на 3 - 10 день після поїдання отрути.

Наша компанія продає різні види продукції: є, наприклад, отрута в гранулах (тестові брикети). Контакт з ними повністю безпечний для людини, але згубний для гризунів. Вони з'їдають зовнішню приманку, а вмирають внаслідок різних незворотних змін в організмі, які відбуваються після того, як отрута почне діяти.

Якщо вашу квартиру здолали гризуни, не впадайте у відчай: є спосіб з ними впоратися. Потрібно просто звернутися до нас в компанію. Отрута проти мишей, який ми пропонуємо в широкому асортименті, дозволить вам в найкоротші терміни усунути проблему і позбавити квартиру від гризунів.