Шоколадні яйця

Шоколадні яйця оптом в Україні

Солодощі завжди були та будуть залишатися бажаними для чисельної більшості населення нашої планети. Вони приносять задоволення, уміють, навіть, заспокоювати нерви та дарують енергію. Це завжди прекрасний знак уваги для прекрасної статі.

Якість шоколадних яєць

Італійська компанія «Ферреро» подарувала світові геніальний товар у вигляді шоколадного яйця із іграшкою-сюрпризом у середині та яскравим пакуванням. Це неймовірної ніжності молочний шоколад! Широковідоме ім’я товаровиробника гарантує якісний товар, із мінімальним вмістом хімічних добавок та барвників  у своєму складі. Для підтримання конкурентоспроможності, компанія постійно оновлює та удосконалює склад та рецептуру.

Саме Kinder має особливість змушувати посміхатися всіх, хто його їсть. Напевно, хоча б за ці здібності уже виникає бажання купити Kinder, але не потрібно забувати про сюрприз, який обов’язково принесе позитивні емоції.  Ось такий, здається, простий, буденний та маленький сюрприз для Вашої близької людини зробить день унікальним та наповненим позитивним зарядом емоцій. Окрім прекрасного смаку шоколаду, із іграшок-сюрпризів можна зібрати справжню колекцію також можна вибрати шоколадне яйце для дівчаток (Disney Принцеса), для сім’ї (The Happos Family) та для хлопчиків (тачки). Усі іграшки, які Ви знайдете у середині є абсолютно унікальними.

Чудовий подарунок на день народження

Купити Kinder для подарунку не буває поганою ідеєю, адже сотні дітей, дівчат та жінок обожнюють смакувати лагідний смак шоколаду, що тане на язиці. Для покупців є можливість обирати між звичайним Kinder яйцем та Kinder joy. Kinder Joy – це вкритті какао дві надзвичайно хрусткі вафельні кульки, які занурені крем із молочного шоколаду, горіхів та какао і звичайно, іграшка-сюрприз. 

Компанія R & V дарує Вам можливість купити Kinder чи Kinder Joy із неповторним, ніжним смаком молочного шоколаду за неймовірно доступною ціною, а також із можливістю інтернет-замовлення, блискавичної доставки та чудового обслуговування!