Консерви

Консерви м'ясні, рибні, купити гуртом в Україні - Rovik.com.ua

З латинської консерви означують (зберігати), вони призначенні для довгого зберігання якихось певних груп товарів. Спеціальна обробка зберігає товар для вживання значно довше, чим без консервування. У часи СРСР існувало понад 600 видів консервації, це дуже великі цифри на той час найчастіше консервували: рибу, овочі, м'ясо, фрукти. В нашому каталозі ви можете купити консерви: м'ясні, рибні, овочеві.

Історія цього винаходу починає свою історію у Франції де тоді ще не відомий повар Нікола Аппер придумав рішення для довгого зберігання продуктів харчування який дістав назву - консерва, а сам процес консервування за такий винахід у 1810 році сам Наполеон нагородив його медаллю.

З консервами слід бути дуже уважним, адже якщо термін придатності її вийшов вона вже не придатна для вживання. Якщо ви бачите, що консерва видута то краще її не брати, адже в нії можуть бути різні бактерії, одна з найнебезпечніших, що може привести до смерті. Тому уважно дивіться на вигляд і термін придатності, щоб уникнути неприємностей. Ми не продаємо консерви у яких пройшов термін придатності, адже переживаємо за своїх клієнтів, у нас ви можете купити консерви оптом з доставкою по Україні.